https://www.high-endrolex.com/47

Kurumsal | Prozinc

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Lütfen saçınızla ilgili olan şikayeti seçiniz, uzmanlarımızın sorun ve ihtiyaçlarınıza uygun olan en profesyonel çözümü sizlere sunacaktır

Hakkımızda

Prozinc, saç ve saçlı deri sağlığına yönelik olarak günlük kullanıma uyumlu profesyonel ürünlerden oluşan dermokozmetik saç markasıdır. %  100 Türkiye markasıdır ve 1997 yılından beri Türkiye’de sadece eczanelerde satılmaktadır. 

Prozinc markalı ürünler, İstanbul’da bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan GMP sertifikalı üretim tesislerinde özenle ve titizlikle üretilmektedir. Ürünlerimiz uzman ar-ge ekibi, dermatolojik klinik çalışmalar ve araştırmalarla sürekli desteklenir ve geliştirilir.

 Bir bireyin doğumundan, yaşlanma etkilerinin ve buna bağlı saç ve saçlı deri sorunlarının gözlemlendiği yaşlılık yıllarına kadar karşılaşabileceği her sorunda tedaviye yardımcı ve aynı zamanda günlük kullanıma uygun ürünlerimiz bulunmaktadır.2016 Pazar Analiz raporlarına göre Türkiye’de Kepek Şampuan kategorisinde eczanelerde en çok satılan marka olma başarısını elde etmiştir.

Prozinc ürünleri aynı zamanda dünyanın 9 ülkesinde bulunan distribütörleri aracılığı ile yurtdışında da tüketici ile buluşmaktadır.

 

Vizyonumuz

Prozinc 2030 yılında Türkiye’de saç bakım markaları içinde akla gelen ilk marka ayrıca dermokozmetik sıvı şampuan kategorisinde Türkiye’de en çok ihracatı yapılan marka olma vizyonu ile ilerlemektedir.

Misyonumuz

Saç ve saçlı deri özelliklerini göz önünde bulundurarak sürekli kendini yenileye ,ar-ge ile yenilikleri takip ederek en etkin, uygun ve çözüm odaklı ürünlerden oluşan bir uzman saç bakım markasıdır.

https://www.high-endrolex.com/47